Zarządzanie najmem Bezpieczna obsługa wynajmu Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Opole
Bezpieczny wynajem

Bezpieczny wynajem

Czy bezpieczny wynajem istnieje? Czym się charakteryzuje? Jak sprawić by nasze mieszkanie było wynajmowane bezpiecznie i sprawnie? Te pytania spędzają regularnie sen z powiek właścicielom mieszkań na wynajem. Bezpieczny wynajem to taki, który dostarcza nam regularnych wpływów nie wymagając dodatkowych kosztów. Celem każdego inwestora lokującego swój majątek w nieruchomościach jest osiągnięcie maksymalnej stopy zwrotu z inwestycji. Bezpieczny wynajem możliwy jest na kilka sposobów. Możemy zarządzać swoim mieszkaniem samodzielnie. Możliwe jest to jedynie gdy dysponujemy wiedzą oraz dużą ilością czasu wolnego. Drugą receptą na bezpieczny wynajem jest oddanie mieszkania firmie zarządzającej najmem. Prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie dysponują 20sto letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania mieszkaniami na wynajem. Jest to ogromna wiedza procentująca w czasie wykonywania poszczególnych etapów wynajmu. Przez cały okres działania firmy obsłużyliśmy kilkaset nieruchomości, duża część klientów korzysta z naszych usług od kilkunastu lat. Zarządzanie najmem, to zagadnienie wymagające. Każdy błąd może powodować straty finansowe oraz wieloletnie problemy z eksmisją nieuczciwych najemców. Bezpieczny wynajem wymaga praktycznego doświadczenia i wiedzy teoretycznej.

Bezpieczny wynajem mieszkań i lokali użytkowych

Bezpieczny wynajem to spełnienie marzeń każdego właściciela nieruchomości przeznaczonej na wynajem. Wypłacalny i odpowiedzialny najemca, regularne wpływy za czynsz, brak kosztów na udoskonalanie nieruchomości i krótkie okresy przestojów to cechy charakteryzujące bezpieczny wynajem. Jak wyeliminować wszystkie zagrożenia związane z wynajmem i bezpieczne zarabiać na nieruchomościach do wynajęcia? Jak zrobić by nasze mieszkania oraz lokale generowały zyski nie wołając o kolejne środki na inwestycje? Czy jest to w ogóle możliwe? Dokładnie tak bezpieczny wynajem jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Prowadzą do niego dwie drogi.

Samodzielne zarządzanie najmem

Droga dłuższa i wyboista polegająca na samodzielnym zarządzaniu wynajmowanym mieszkaniem. Wszelkie przeszkody na naszej drodze wynikają z braku doświadczenia, specjalistycznej wiedzy z dziedziny prawa oraz znajomości rynku nieruchomości. Kolejne pułapki na drodze do samodzielnie wypracowanego bezpiecznego wynajmu to duża ilość czasu potrzebna na sprawne i profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Droga dłuższa jest w naszym kraju zdecydowanie popularniejszą. Wynajmujący często nie zdają sobie sprawy z istnienia usługi takiej jak zarządzanie najmem, a jeszcze mniej osób kalkuluje straty wynikające ze zniszczenia mieszkania przez obecnych najemców.

Gwarancja bezpiecznego wynajmu

Dla osób widzących zagrożenia i ewentualne konsekwencje powstała nasza usługa czyli droga na skróty do bezpiecznego wynajmu. Skrót polega na oddaniu nieruchomości w ręce profesjonalnej firmy zarządzającej najmem. Dysponujemy ponad 20sto letnim doświadczeniem w obsłudze mieszkań na wynajem. Zdążyliśmy przez ten czas wypracować najwyższy standard naszej usługi maksymalnie minimalizując wszelkie ryzyka związane z całym procesem wynajmu. Obsłużyliśmy ponad kilkaset nieruchomości, a wielu z naszych klientów korzysta z naszej usługi od wielu lat. Każdym mieszkaniem zajmujemy się od a do z. Samodzielnie poszukujemy najemcy, ogłaszamy i przygotowujemy nieruchomość, weryfikujemy najemców, podpisujemy umowę najmu zabezpieczającą interesy właściciela, nadzorujemy płatności, rozliczamy opłaty oraz odbieramy nieruchomość w niepogorszonym stanie po okresie najmu. W razie problemów z najemcami zajmiemy się eksmisją, a także przeprowadzimy czynności windykacyjne – jako jedyna firma z branży prowadzimy kancelarię windykacyjną specjalizującą się w ściąganiu długów od nierzetelnych najemców. Zarządzanie najmem to usługa obszerna i wymagająca. Każdy błąd może doprowadzić do strat finansowych oraz wieloletnich problemów. Samodzielnie obsługując mieszkanie na wynajem jesteśmy skazani na potknięcia w drodze do bezpiecznego wynajmu. Warto zastanowić się nad alternatywą, usługa zarządzania najmem jest dostępna już od 30 zł miesięcznie! Metod bezpiecznego wynajmu trzeba się nauczyć, zaufaj nam – My już przez to przeszliśmy!

Wszystkie prawa zatrzeżone bezpieczny wynajem .com